En basit airbrush ihtiyaçlarınıza yönelik tasarlanmış olan Discover serisi, airbrush dünyasını keşfetmek için gereken temel gereksinimleri karşılayan kullanıcı dostu kompresörlerdir. Kendinizi bu bakım gerektirmeyen kolay muhafaza edilebilir mini kompresörlerle airbrush uygulamasına alıştırın.

Airbrush tutkunları için tasarlanmış güçlü ve kompakt Achieve serisi airbrush yapmak için bakım gerektirmeyen kusursuz sistemler sunar. Kullanım esnasında, doğru geribildirimde bulunan uyumlu basınç ölçerlere sahip olmasından ergonomik tasarımlı airbrush tutucularına kadar işinizi bir üst seviyeye çıkarır. Achieve serisi, uygun tasarım çeşitleri ve montaja hazır aksesuarları ile tutkunuzu serbest bırakmak için kapsamlı airbrush sistemleri sunar.

Profesyonel seviye kompresörlerimiz, Inspire serisi, rakipsiz performans ve kullanışlılık sunar. Inspire serisi kompresörlerimizin tamamı motorun yükünü azaltan ve hava akımındakı dalgalanmayı engelleyerek performansı arttıran bir hava tankı ile gelmektedir. Birden fazla hava çıkışı ve tutucular; Inspire serisini airburush uygulaması için yapılmış en çok yönlü kompresör yapar.

Güzellik ve kozmetik piyasasına yönelik hazırlanan Inspire Beauty serisi makyözlere yeteneklerini gösterebilmeleri için bir araç olarak tasarlanmıştır. Kullanışlı çanta setinden ergonomik mini hava kompresörlerine, Inspire Beauty her koşula hazır bir şekilde donanmanızı sağlar.

 

Arism kompresörleri Sparmax'ın sürekli gelişim ve sarsılmaz kalitesiyle performansını geliştirme ve beklentilerin üzerine çıkma felsefesinin beden bulmuş halidir. Güvenilir ve çok yönlü olan bu çığır açıcı model, benzer boyutlardaki kompresörlerin performansının çok ötesinde bir performansa sahiptir.