Kullanım Koşulları


BÖLÜM 1 - BİLGİLERİNİZİ NE YAPIYORUZ?

Web sitemizi görüntülediğiniz zaman otomatikman bilgisayarınızın IP adresini sadece kullandığınız tarayıcınız ve işletim sisteminiz hakkında bilgi edinmek için kullanıyoruz. İzniniz ve onayınız olmadıkça iletişim bilgilerinizi kaydetmiyoruz.


BÖLÜM 2 - BİLGİLENDİRME

Kişisel bilgileriniz kanunen talep edilirse ya da Kullanım Koşullarımızı ihlal ederseniz ifşa edilecektir.


BÖLÜM 3 - ÜÇÜNCÜ TARAF HİZMETLERİ

Google Analytics: Web sitemiz, bizi kimlerin ziyaret ettiğini ve hangi sayfaların görüntülendiğini analiz etmek için Google Analytics kullanmaktadır.


BÖLÜM 4 - GÜVENLİK

Kişisel bilgilerinizi korumak, kaybolmadığından, kötüye kullanılmadığından, izinsiz erişilmediğinden, ifşa edilmediğinden, değiştirilmediği ve tahrip edilmediğinden emin olmak amacı ile gerekli önlemleri almaktayız.


BÖLÜM 5 - ÇEREZLER

Web sitemiz çerez kullanmamaktadır.


BÖLÜM 6 - RÜŞT

Bu siteyi kullanarak bulunduğunuz bölge ya da ülkenin yasal yaş sınırını kabul ettiğinizi ve bize bu siteyi kullanmak için yeterli rüşte sahip olduğunuzu beyan ettiğinizi kabul etmektesiniz.


BÖLÜM 7 - GİZLİLİK POLİTİKASI DEĞİŞİKLİKLERİ

İşbu gizlilik politikasını istediğimiz zaman değiştirme hakkımızı saklı tuttuğumuzu belirtmek isteriz bu yüzden sıklıkla kontrol ediniz. Değişiklik ve açıklamalar sitede yayınlanır yayınlanmaz derhal etki edecektir. Eğer politikamızda bazı maddeleri değiştirirsek, güncellemeler hakkında buradan sizi haberdar edeceğiz bu yüzdendir ki artık siz hangi bilgileri topladığımız, nasıl ve hangi şartlarda kullandığımız ya da ifşa ettiğimiz hakkında gerekli bilgiye sahip sayılmaktasınız.


SORU VE İLETİŞİM BİLGİLERİ

Hakkınızda sahip olduğumuz bilgiler ile ilgili, erişim, doğrulama, düzeltme ya da silme talebiniz olursa bir talep formu bırakınız ya da olcay@simsekmak.com.tr adresine daha detaylı bilgi için başvurunuz.